Zurück zur Suche

STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L.

Aktiv

STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L. are sediul în sat Ipotești, Comuna Ipotești, județul Suceava. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 337.994 lei și un profit net de 313.628 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 52313957 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Suceava #7646CAEN 4399 #1468

Allgemeine Informationen

NameSTAGE RIG MANAGEMENT S.R.L.
CUI52313957
Registrierungsnr.J2025060135008
AdresseFierăriei, 858B, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Haupt-CAEN-Code4399
Registrierungsdatum12/08/2025 08:36:26
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

338.000 RON

≈ 67.100 €

Profit net (2025)

314.000 RON

≈ 62.200 €

Capitaluri proprii (2025)

314.000 RON

≈ 62.300 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
337.994
≈ 67.100 €
313.628
≈ 62.200 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 27. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

92,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

20,95

Kapitalumschlag

1,03

Umsatz pro Mitarbeiter

338.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52313957. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L., CUI 52313957, nr. Reg. Com. J2025060135008, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L. (CUI 52313957) a avut o marjă de profit net de 92,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).