Zurück zur Suche

TEAMRA2 STRONG S.R.L.

Aktiv

TEAMRA2 STRONG S.R.L. are sediul în municipiul Timișoara și desfășoară activități de învățământ în domeniul sportiv și recreațional. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 388.606 lei și un profit net de 284.851 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 52147374 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #12005CAEN 8551 #61

Allgemeine Informationen

NameTEAMRA2 STRONG S.R.L.
CUI52147374
Registrierungsnr.J2025051381001
AdresseALEXANDRU MOCIONI, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8551
Genehmigte CAEN-Codes58118551869993199623
Registrierungsdatum15/07/2025 08:43:54
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RĂDOI ANUȚA-IOANAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389.000 RON

≈ 77.100 €

Profit net (2025)

285.000 RON

≈ 56.500 €

Capitaluri proprii (2025)

285.000 RON

≈ 56.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
388.606
≈ 77.100 €
284.851
≈ 56.500 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 2. August 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

73,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

11,05

Kapitalumschlag

1,24

Umsatz pro Mitarbeiter

389.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEAMRA2 STRONG S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52147374. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEAMRA2 STRONG S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEAMRA2 STRONG S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TEAMRA2 STRONG S.R.L., CUI 52147374, nr. Reg. Com. J2025051381001, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEAMRA2 STRONG S.R.L. în 2025?

TEAMRA2 STRONG S.R.L. (CUI 52147374) a avut o marjă de profit net de 73,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).