Zurück zur Suche

SUPORT CREANTE S.R.L.

Aktiv

SUPORT CREANTE S.R.L. are sediul în Municipiul Timișoara, județul Timiș. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 144.289 lei și un profit net de 47.888 lei în anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 52097578 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #20418CAEN 8299 #4854

Allgemeine Informationen

NameSUPORT CREANTE S.R.L.
CUI52097578
Registrierungsnr.J2025048934001
AdresseMEHADIA, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8299
Genehmigte CAEN-Codes68207499811082108299
Registrierungsdatum07/07/2025 14:37:19
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

144.000 RON

≈ 28.600 €

Profit net (2025)

47.900 RON

≈ 9500 €

Capitaluri proprii (2025)

47.900 RON

≈ 9500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
144.289
≈ 28.600 €
47.888
≈ 9500 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 2. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

33,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

10,59

Kapitalumschlag

2,73

Umsatz pro Mitarbeiter

144.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SUPORT CREANTE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52097578. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUPORT CREANTE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SUPORT CREANTE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SUPORT CREANTE S.R.L., CUI 52097578, nr. Reg. Com. J2025048934001, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SUPORT CREANTE S.R.L. în 2025?

SUPORT CREANTE S.R.L. (CUI 52097578) a avut o marjă de profit net de 33,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).