Zurück zur Suche

LUMON INDUSTRIES S.R.L.

DizolvareMwSt.-pflichtig

LUMON INDUSTRIES S.R.L. are sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș și are ca activitate principală codul CAEN 6210. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 206.579 lei și un profit net de 194.063 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 51927002 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #17603CAEN 6210 #5884

Allgemeine Informationen

NameLUMON INDUSTRIES S.R.L.
CUI51927002
Registrierungsnr.J2025040644001
AdresseBRÎNDUŞEI, 5, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Haupt-CAEN-Code6210
Registrierungsdatum06/06/2025 10:19:26
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Dizolvare

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

207.000 RON

≈ 41.000 €

Profit net (2025)

194.000 RON

≈ 38.500 €

Capitaluri proprii (2025)

194.000 RON

≈ 38.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
206.579
≈ 41.000 €
194.063
≈ 38.500 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 14. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

93,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

-157,97

Kapitalumschlag

1,07

Umsatz pro Mitarbeiter

207.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2025-06-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUMON INDUSTRIES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51927002. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUMON INDUSTRIES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUMON INDUSTRIES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUMON INDUSTRIES S.R.L., CUI 51927002, nr. Reg. Com. J2025040644001, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUMON INDUSTRIES S.R.L. în 2025?

LUMON INDUSTRIES S.R.L. (CUI 51927002) a avut o marjă de profit net de 93,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).