Zurück zur Suche

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

DizolvareMwSt.-pflichtig

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul în Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiș și are ca activitate principală codul CAEN 7311. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 585.323 lei și un profit net de 533.744 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 51658613 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #9160CAEN 7311 #2518

Allgemeine Informationen

NameFABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI51658613
Registrierungsnr.J2025028295009
AdresseVulturilor, 2, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Haupt-CAEN-Code7311
Registrierungsdatum17/04/2025 11:19:29
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Dizolvare

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

585.000 RON

≈ 116.000 €

Profit net (2025)

534.000 RON

≈ 106.000 €

Capitaluri proprii (2025)

534.000 RON

≈ 106.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
585.323
≈ 116.000 €
533.744
≈ 106.000 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 14. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

91,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

4,19

Kapitalumschlag

0,85

Umsatz pro Mitarbeiter

585.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2025-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI?

Cauți CUI 51658613. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Datele de facturare sunt denumirea FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ, CUI 51658613, nr. Reg. Com. J2025028295009, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 51658613) a avut o marjă de profit net de 91,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).