Zurück zur Suche

STERISIN SNCU S.R.L.

Aktiv

STERISIN SNCU S.R.L. este o companie cu sediul în București Sectorul 6 și are codul unic de înregistrare 50834134. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 359.550 lei și un profit net de 218.765 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 50834134 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #56569CAEN 4941 #18539

Allgemeine Informationen

NameSTERISIN SNCU S.R.L.
CUI50834134
Registrierungsnr.J2024038553006
AdresseBUCŞENEŞTI, 5, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code4941
Registrierungsdatum06/11/2024 14:25:08
SteuerbehördeAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
STOIAN RODICAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

360.000 RON

vs 78.300 RON

≈ 71.400 €

Profit net (2025)

219.000 RON

vs 49.400 RON

≈ 43.400 €

Capitaluri proprii (2025)

219.000 RON

vs 49.600 RON

≈ 43.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
359.550
≈ 71.400 €
218.765
≈ 43.400 €
1
2024
78.330
≈ 15.700 €
49.352
≈ 9920 €
1
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

60,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

34,29

Kapitalumschlag

1,59

Umsatz pro Mitarbeiter

360.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STERISIN SNCU S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50834134. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STERISIN SNCU S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STERISIN SNCU S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STERISIN SNCU S.R.L., CUI 50834134, nr. Reg. Com. J2024038553006, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STERISIN SNCU S.R.L. în 2025?

STERISIN SNCU S.R.L. (CUI 50834134) a avut o marjă de profit net de 60,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).