Zurück zur Suche

MULTI ASSISTANCE S.R.L.

Aktiv

MULTI ASSISTANCE S.R.L. are sediul în Municipiul Cluj-Napoca și este înregistrată sub codul CAEN 7022. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 394.105 lei și un profit net de 239.952 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 50801919 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #14564CAEN 7022 #2385

Allgemeine Informationen

NameMULTI ASSISTANCE S.R.L.
CUI50801919
Registrierungsnr.J2024036453003
AdresseBună Ziua, 41A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Haupt-CAEN-Code7020
Registrierungsdatum30/10/2024 12:44:31
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
NEVO BOAZadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

394.000 RON

vs 50.100 RON

≈ 78.200 €

Profit net (2025)

240.000 RON

vs 41.000 RON

≈ 47.600 €

Capitaluri proprii (2025)

240.000 RON

vs 41.100 RON

≈ 47.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
394.105
≈ 78.200 €
239.952
≈ 47.600 €
1
2024
50.103
≈ 10.100 €
40.983
≈ 8240 €
0
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

60,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

8,39

Kapitalumschlag

1,45

Umsatz pro Mitarbeiter

394.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MULTI ASSISTANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50801919. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MULTI ASSISTANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MULTI ASSISTANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MULTI ASSISTANCE S.R.L., CUI 50801919, nr. Reg. Com. J2024036453003, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MULTI ASSISTANCE S.R.L. în 2025?

MULTI ASSISTANCE S.R.L. (CUI 50801919) a avut o marjă de profit net de 60,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).