Zurück zur Suche

TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L. are sediul în sat Chișoda, Comuna Giroc, județul Timiș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 197.774 lei și un profit net de 152.533 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 50760452 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #17959CAEN 4321 #5159

Allgemeine Informationen

NameTOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L.
CUI50760452
Registrierungsnr.J2024034548006
AdressePRIMĂVERII, 89, Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş
Haupt-CAEN-Code4321
Genehmigte CAEN-Codes4120422242994321432243997112
Registrierungsdatum24/10/2024 10:37:55
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
IURAȘC ȘTEFĂNUȚadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

198.000 RON

≈ 39.300 €

Profit net (2025)

153.000 RON

≈ 30.300 €

Capitaluri proprii (2025)

153.000 RON

≈ 30.300 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
197.774
≈ 39.300 €
152.533
≈ 30.300 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 14. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

77,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

0,09

Kapitalumschlag

0,26

Umsatz pro Mitarbeiter

198.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50760452. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L., CUI 50760452, nr. Reg. Com. J2024034548006, sediu Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L. în 2025?

TOP CONSTRUCT ENGINEERING S.R.L. (CUI 50760452) a avut o marjă de profit net de 77,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).