Zurück zur Suche

PROFATADE CONSTANTA S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

PROFATADE CONSTANTA S.R.L. are sediul în Sat Chirnogeni, Comuna Chirnogeni, Constanţa. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.093.673 lei și un profit net de 430.813 lei cu 6 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 50724328 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Constanța #5417CAEN 4332 #536

Allgemeine Informationen

NamePROFATADE CONSTANTA S.R.L.
CUI50724328
Registrierungsnr.J2024032186002
AdresseTEILOR, 1, Sat Chirnogeni, Comuna Chirnogeni, Constanţa
Haupt-CAEN-Code4332
Genehmigte CAEN-Codes43324333
Registrierungsdatum17/10/2024 08:16:50
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
PÎRVU RADU-GABRIELadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,09 Mio. RON

vs 229.000 RON

≈ 217.000 €

Profit net (2025)

431.000 RON

vs 138.000 RON

≈ 85.500 €

Capitaluri proprii (2025)

431.000 RON

vs 138.000 RON

≈ 85.600 €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.093.673
≈ 217.000 €
430.813
≈ 85.500 €
6
2024
229.186
≈ 46.100 €
137.666
≈ 27.700 €
4
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

39,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

3,2

Kapitalumschlag

1,75

Umsatz pro Mitarbeiter

182.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-10-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROFATADE CONSTANTA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50724328. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROFATADE CONSTANTA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROFATADE CONSTANTA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROFATADE CONSTANTA S.R.L., CUI 50724328, nr. Reg. Com. J2024032186002, sediu Sat Chirnogeni, Comuna Chirnogeni, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROFATADE CONSTANTA S.R.L. în 2025?

PROFATADE CONSTANTA S.R.L. (CUI 50724328) a avut o marjă de profit net de 39,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).