Zurück zur Suche

INNOVE CONCEPTS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

INNOVE CONCEPTS S.R.L. are sediul în Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău și are ca activitate principală codul CAEN 7410. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 265.973 lei și un profit net de 138.784 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 50688268 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Bacău #6849CAEN 7410 #674

Allgemeine Informationen

NameINNOVE CONCEPTS S.R.L.
CUI50688268
Registrierungsnr.J2024030482009
AdresseGrădinarilor, 82, Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău
Haupt-CAEN-Code7411
Registrierungsdatum11/10/2024 10:01:08
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

266.000 RON

vs 41.400 RON

≈ 52.800 €

Profit net (2025)

139.000 RON

vs 31.600 RON

≈ 27.500 €

Capitaluri proprii (2025)

139.000 RON

vs 31.800 RON

≈ 27.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
265.973
≈ 52.800 €
138.784
≈ 27.500 €
1
2024
41.390
≈ 8320 €
31.637
≈ 6360 €
1
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

52,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

19,97

Kapitalumschlag

1,82

Umsatz pro Mitarbeiter

266.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-10-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INNOVE CONCEPTS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50688268. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INNOVE CONCEPTS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INNOVE CONCEPTS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INNOVE CONCEPTS S.R.L., CUI 50688268, nr. Reg. Com. J2024030482009, sediu Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INNOVE CONCEPTS S.R.L. în 2025?

INNOVE CONCEPTS S.R.L. (CUI 50688268) a avut o marjă de profit net de 52,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).