Zurück zur Suche

STRATEGIC PLUS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

STRATEGIC PLUS S.R.L. este o companie cu sediul în Oraş Voluntari, Ilfov, având ca activitate principală agențiile de publicitate. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 589.219 lei și un profit net de 310.546 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 50522426 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Ilfov #12945CAEN 7311 #2503

Allgemeine Informationen

NameSTRATEGIC PLUS S.R.L.
CUI50522426
Registrierungsnr.J2024021091005
AdressePIPERA, 198/4, Oraş Voluntari, Ilfov
Haupt-CAEN-Code7311
Registrierungsdatum09/09/2024 15:42:46
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
ȘTEFAN ADRIANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

589.000 RON

vs 228.000 RON

≈ 117.000 €

Profit net (2025)

311.000 RON

vs 148.000 RON

≈ 61.600 €

Capitaluri proprii (2025)

311.000 RON

vs 148.000 RON

≈ 61.700 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
589.219
≈ 117.000 €
310.546
≈ 61.600 €
1
2024
228.411
≈ 45.900 €
147.682
≈ 29.700 €
1
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 12. August 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

52,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

2,9

Kapitalumschlag

1,34

Umsatz pro Mitarbeiter

589.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STRATEGIC PLUS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50522426. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STRATEGIC PLUS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STRATEGIC PLUS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STRATEGIC PLUS S.R.L., CUI 50522426, nr. Reg. Com. J2024021091005, sediu Oraş Voluntari, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STRATEGIC PLUS S.R.L. în 2025?

STRATEGIC PLUS S.R.L. (CUI 50522426) a avut o marjă de profit net de 52,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).