Zurück zur Suche

SER-CON CONSTRUCTII SRL

AktivMwSt.-pflichtig

SER-CON CONSTRUCTII SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 26.607.976 lei și un profit net de 1.736.164 lei cu 35 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 5016 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: București #3872CAEN 4299 #23

Allgemeine Daten

NameSER-CON CONSTRUCTII SRL
CUI5016
Registrierungsnr.J1991004536406
AdresseBISERICA PANTELIMON, 1A, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code4299
Registrierungsdatum17/06/1991
SteuerbehördeDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
NIŢĂ MARIANAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

23 Mio. RON

vs 26,6 Mio. RON

≈ 4,56 Mio. €

Profit net (2025)

803.000 RON

vs 1,74 Mio. RON

≈ 159.000 €

Capitaluri proprii (2025)

4,33 Mio. RON

vs 7,1 Mio. RON

≈ 859.000 €

Angajați (2025)

33

2025

23 Mio. RON

-14%față de 2024Profit net803.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20120 RONProfit net: 459 RON
20131,12 Mio. RONProfit net: 4770 RON
2014137.000 RONProfit net: 46 RON
201569.900 RONProfit net: 314 RON
2016794.000 RONProfit net: -3,01 Mio. RON
20174,81 Mio. RONProfit net: 945.000 RON
201812 Mio. RONProfit net: 995.000 RON
201927,4 Mio. RONProfit net: 2,04 Mio. RON
202035,3 Mio. RONProfit net: 2,41 Mio. RON
202130,2 Mio. RONProfit net: 345.000 RON
202243,5 Mio. RONProfit net: 2,95 Mio. RON
202329 Mio. RONProfit net: 2,09 Mio. RON
202426,6 Mio. RONProfit net: 1,74 Mio. RON
202523 Mio. RONProfit net: 803.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
22.980.634
≈ 4,56 Mio. €
802.530
≈ 159.000 €
33
2024
26.607.976
≈ 5,35 Mio. €
1.736.164
≈ 349.000 €
35
2023
28.963.932
≈ 5,86 Mio. €
2.088.787
≈ 422.000 €
36
2022
43.516.562
≈ 8,82 Mio. €
2.951.220
≈ 598.000 €
46
2021
30.154.575
≈ 6,13 Mio. €
345.070
≈ 70.100 €
64
2020
35.276.073
≈ 7,29 Mio. €
2.413.805
≈ 499.000 €
79
2019
27.409.749
≈ 5,78 Mio. €
2.037.527
≈ 429.000 €
70
2018
12.005.668
≈ 2,58 Mio. €
995.496
≈ 214.000 €
46
2017
4.814.782
≈ 1,05 Mio. €
944.809
≈ 207.000 €
37
2016
793.869
≈ 177.000 €
-3.009.067
≈ -670.000 €
11
2015
69.919
≈ 15.700 €
314
≈ 70,6 €
—
2014
137.390
≈ 30.900 €
46
≈ 10,3 €
—
2013
1.116.504
≈ 253.000 €
4.770
≈ 1080 €
—
2012
0
≈ 0 €
459
≈ 103 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

3,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

18,5%

Liquiditätsgrad

1,06

Kapitalumschlag

1,38

Umsatz pro Mitarbeiter

696.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2012-12-10—
2012-03-132012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1994-07-012010-11-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SER-CON CONSTRUCTII SRL după CUI?

Cauți CUI 5016. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SER-CON CONSTRUCTII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SER-CON CONSTRUCTII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SER-CON CONSTRUCTII SRL, CUI 5016, nr. Reg. Com. J1991004536406, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SER-CON CONSTRUCTII SRL în 2025?

SER-CON CONSTRUCTII SRL (CUI 5016) a avut o marjă de profit net de 3,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).