Zurück zur Suche

IN-COM-EURO SRL

AktivMwSt.-pflichtig

IN-COM-EURO SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în satul Mădăraș, județul Harghita. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 25.075.417 lei și un profit net de 64.768 lei cu 105 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 492221 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Harghita #111CAEN 1071 #61

Allgemeine Informationen

NameIN-COM-EURO SRL
CUI492221
Registrierungsnr.J1992001107194
Adresse10, Sat Mădăraş, Comuna Mădăraş, Harghita
Haupt-CAEN-Code1071
Registrierungsdatum14/09/1992
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Harghita
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BARTÓ JOZSEFadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

25,1 Mio. RON

vs 26,5 Mio. RON

≈ 4,98 Mio. €

Profit net (2025)

64.800 RON

vs 11.600 RON

≈ 12.900 €

Capitaluri proprii (2025)

1,94 Mio. RON

vs 1,94 Mio. RON

≈ 385.000 €

Angajați (2025)

105
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
25.075.417
≈ 4,98 Mio. €
64.768
≈ 12.900 €
105
2024
26.463.757
≈ 5,32 Mio. €
11.629
≈ 2340 €
—
2023
25.549.518
≈ 5,17 Mio. €
317.297
≈ 64.100 €
—
2022
24.574.748
≈ 4,98 Mio. €
3.973
≈ 806 €
—
2021
21.616.317
≈ 4,39 Mio. €
27.621
≈ 5610 €
109
2020
22.314.177
≈ 4,61 Mio. €
40.613
≈ 8400 €
87
2019
22.135.862
≈ 4,66 Mio. €
259.181
≈ 54.600 €
100
2018
22.803.254
≈ 4,9 Mio. €
59.302
≈ 12.700 €
100
2017
22.542.899
≈ 4,93 Mio. €
109.884
≈ 24.100 €
160
2016
21.345.350
≈ 4,75 Mio. €
216.182
≈ 48.100 €
160
2015
20.517.693
≈ 4,62 Mio. €
196.069
≈ 44.100 €
160
2014
18.272.734
≈ 4,11 Mio. €
334.477
≈ 75.300 €
145
2013
16.281.209
≈ 3,68 Mio. €
334.525
≈ 75.700 €
115
2012
15.260.167
≈ 3,42 Mio. €
29.243
≈ 6560 €
108

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

0,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

3,3%

Liquiditätsgrad

0,91

Kapitalumschlag

3,71

Umsatz pro Mitarbeiter

239.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IN-COM-EURO SRL după CUI?

Cauți CUI 492221. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IN-COM-EURO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IN-COM-EURO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IN-COM-EURO SRL, CUI 492221, nr. Reg. Com. J1992001107194, sediu Sat Mădăraş, Comuna Mădăraş, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IN-COM-EURO SRL în 2025?

IN-COM-EURO SRL (CUI 492221) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).