Zurück zur Suche

STENIN CONFORT S.R.L.

Aktiv

STENIN CONFORT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2023 cu sediul în satul Şard, comuna Ighiu, județul Alba. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 283.228 lei și un profit net de 219.130 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 48732523 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Alba #4863CAEN 7490 #1154

Allgemeine Informationen

NameSTENIN CONFORT S.R.L.
CUI48732523
Registrierungsnr.J2023000895014
AdresseBERC, 502C, Sat Şard, Comuna Ighiu, Alba
Haupt-CAEN-Code7499
Genehmigte CAEN-Codes7020711274998299
Registrierungsdatum05/09/2023
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
SAVA STELICĂadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

283.000 RON

vs 264.000 RON

≈ 56.200 €

Profit net (2025)

219.000 RON

vs 192.000 RON

≈ 43.500 €

Capitaluri proprii (2025)

219.000 RON

vs 192.000 RON

≈ 43.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
283.228
≈ 56.200 €
219.130
≈ 43.500 €
1
2024
264.464
≈ 53.200 €
192.137
≈ 38.600 €
1
2023
202.063
≈ 40.800 €
188.467
≈ 38.100 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

77,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

1,93

Kapitalumschlag

0,62

Umsatz pro Mitarbeiter

283.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STENIN CONFORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48732523. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STENIN CONFORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STENIN CONFORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STENIN CONFORT S.R.L., CUI 48732523, nr. Reg. Com. J2023000895014, sediu Sat Şard, Comuna Ighiu, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STENIN CONFORT S.R.L. în 2025?

STENIN CONFORT S.R.L. (CUI 48732523) a avut o marjă de profit net de 77,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).