Zurück zur Suche

TRACCE TECH S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

TRACCE TECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 562.515 lei și un profit net de 401.649 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 48718057 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #9572CAEN 6210 #2434

Allgemeine Informationen

NameTRACCE TECH S.R.L.
CUI48718057
Registrierungsnr.J2023003319355
AdresseLiviu Rebreanu, 177, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6210
Registrierungsdatum01/09/2023
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

542.000 RON

vs 563.000 RON

≈ 108.000 €

Profit net (2025)

372.000 RON

vs 402.000 RON

≈ 73.700 €

Capitaluri proprii (2025)

372.000 RON

vs 402.000 RON

≈ 73.800 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
542.484
≈ 108.000 €
371.546
≈ 73.700 €
1
2024
562.515
≈ 113.000 €
401.649
≈ 80.700 €
1
2023
171.464
≈ 34.700 €
152.497
≈ 30.800 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

68,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

9,72

Kapitalumschlag

1,31

Umsatz pro Mitarbeiter

542.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRACCE TECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48718057. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRACCE TECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRACCE TECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TRACCE TECH S.R.L., CUI 48718057, nr. Reg. Com. J2023003319355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRACCE TECH S.R.L. în 2025?

TRACCE TECH S.R.L. (CUI 48718057) a avut o marjă de profit net de 68,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).