Zurück zur Suche

RESIDENCE ESTATES S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

RESIDENCE ESTATES S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.244.737 lei și un profit net de 318.110 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 47837807 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Satu Mare #1927CAEN 6831 #235

Allgemeine Informationen

NameRESIDENCE ESTATES S.R.L.
CUI47837807
Registrierungsnr.J2023000295300
AdresseRÂNDUNELELOR, 27A, Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare
Haupt-CAEN-Code6831
Genehmigte CAEN-Codes6619683168328299
Registrierungsdatum17/03/2023
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
DRON VASILE DANIELadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,24 Mio. RON

vs 864.000 RON

≈ 247.000 €

Profit net (2025)

318.000 RON

vs 331.000 RON

≈ 63.100 €

Capitaluri proprii (2025)

318.000 RON

vs 331.000 RON

≈ 63.200 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.244.737
≈ 247.000 €
318.110
≈ 63.100 €
2
2024
864.301
≈ 174.000 €
331.187
≈ 66.600 €
2
2023
264.645
≈ 53.500 €
59.881
≈ 12.100 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

25,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

2,69

Kapitalumschlag

2,47

Umsatz pro Mitarbeiter

622.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2023-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESIDENCE ESTATES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47837807. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESIDENCE ESTATES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESIDENCE ESTATES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RESIDENCE ESTATES S.R.L., CUI 47837807, nr. Reg. Com. J2023000295300, sediu Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESIDENCE ESTATES S.R.L. în 2025?

RESIDENCE ESTATES S.R.L. (CUI 47837807) a avut o marjă de profit net de 25,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).