Zurück zur Suche

HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 439.606 lei și un profit net de 329.396 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 47620254 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #11084CAEN 6210 #3348

Allgemeine Informationen

NameHATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI47620254
Registrierungsnr.J2023000623350
AdresseORHIDEELOR, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6210
Genehmigte CAEN-Codes6020603962106220629063106391
Registrierungsdatum13/02/2023
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
HAȚAG EMIL-RAULadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

436.000 RON

vs 440.000 RON

≈ 86.400 €

Profit net (2025)

330.000 RON

vs 329.000 RON

≈ 65.400 €

Capitaluri proprii (2025)

330.000 RON

vs 330.000 RON

≈ 65.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
435.505
≈ 86.400 €
329.694
≈ 65.400 €
1
2024
439.606
≈ 88.400 €
329.396
≈ 66.200 €
1
2023
324.481
≈ 65.600 €
276.713
≈ 55.900 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

75,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

48,19

Kapitalumschlag

1,29

Umsatz pro Mitarbeiter

436.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47620254. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L., CUI 47620254, nr. Reg. Com. J2023000623350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

HATAG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47620254) a avut o marjă de profit net de 75,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).