Zurück zur Suche

MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 577.901 lei și un profit net de 492.540 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 47302846 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #9226CAEN 6201 #3060

Allgemeine Informationen

NameMTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L.
CUI47302846
Registrierungsnr.J2022005653357
AdresseREGELE CAROL I, 22, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6201
Registrierungsdatum13/12/2022
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
PEPELECIA ADRIANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

578.000 RON

vs 478.000 RON

≈ 115.000 €

Profit net (2025)

493.000 RON

vs 392.000 RON

≈ 97.800 €

Capitaluri proprii (2025)

493.000 RON

vs 393.000 RON

≈ 97.900 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
577.901
≈ 115.000 €
492.540
≈ 97.800 €
1
2024
478.483
≈ 96.200 €
392.243
≈ 78.800 €
1
2023
470.583
≈ 95.100 €
403.379
≈ 81.500 €
1
2022
0
≈ 0 €
-5.996
≈ -1220 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 10. Juli 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

85,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

51,75

Kapitalumschlag

1,15

Umsatz pro Mitarbeiter

578.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2023-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47302846. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L., CUI 47302846, nr. Reg. Com. J2022005653357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L. în 2025?

MTCU SOFTWARE SYSTEMS S.R.L. (CUI 47302846) a avut o marjă de profit net de 85,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).