Zurück zur Suche

RAO ITSOLUTIONS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

RAO ITSOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6201 și compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.486.127 lei în anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 47252837 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #4998CAEN 6201 #946

Allgemeine Informationen

NameRAO ITSOLUTIONS S.R.L.
CUI47252837
Registrierungsnr.J2022005497353
AdresseDOINEI, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6201
Genehmigte CAEN-Codes62016202
Registrierungsdatum28/11/2022
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
OLTEANU MIHAI-RADUadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,49 Mio. RON

vs 907.000 RON

≈ 295.000 €

Profit net (2025)

1,29 Mio. RON

vs 813.000 RON

≈ 256.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,29 Mio. RON

vs 813.000 RON

≈ 256.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.486.127
≈ 295.000 €
1.288.985
≈ 256.000 €
1
2024
906.811
≈ 182.000 €
812.970
≈ 163.000 €
1
2023
933.050
≈ 189.000 €
866.262
≈ 175.000 €
1
2022
31.376
≈ 6360 €
29.644
≈ 6010 €
0

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 7. Juli 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

86,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

10,63

Kapitalumschlag

1,05

Umsatz pro Mitarbeiter

1,49 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2023-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAO ITSOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47252837. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAO ITSOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAO ITSOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAO ITSOLUTIONS S.R.L., CUI 47252837, nr. Reg. Com. J2022005497353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAO ITSOLUTIONS S.R.L. în 2025?

RAO ITSOLUTIONS S.R.L. (CUI 47252837) a avut o marjă de profit net de 86,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).