Zurück zur Suche

IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L.

Aktiv

IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L. este o firmă înființată în anul 2022 cu sediul în Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 98.871 lei și un profit net de 19.526 lei cu 1 angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 47183249 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Suceava #12537CAEN 4322 #6500

Allgemeine Informationen

NameIRIS INSTAL SOLUTION S.R.L.
CUI47183249
Registrierungsnr.J33/2368/2022
Adresse598, Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava
Haupt-CAEN-Code4322
Registrierungsdatum15/11/2022
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
IONESI RADUadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

98.900 RON

vs 94.400 RON

≈ 19.600 €

Profit net (2025)

19.500 RON

vs 14.800 RON

≈ 3880 €

Capitaluri proprii (2025)

24.500 RON

vs 75.000 RON

≈ 4860 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
98.871
≈ 19.600 €
19.526
≈ 3880 €
1
2024
94.400
≈ 19.000 €
14.800
≈ 2980 €
1
2023
127.400
≈ 25.800 €
56.525
≈ 11.400 €
1
2022
4.450
≈ 902 €
3.456
≈ 701 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

19,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

79,7%

Liquiditätsgrad

1,46

Kapitalumschlag

1,32

Umsatz pro Mitarbeiter

98.900 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47183249. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L., CUI 47183249, nr. Reg. Com. J33/2368/2022, sediu Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L. în 2025?

IRIS INSTAL SOLUTION S.R.L. (CUI 47183249) a avut o marjă de profit net de 19,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).