Zurück zur Suche

AGC CONTA SUPORT S.R.L.

Aktiv

AGC CONTA SUPORT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2022 cu sediul în satul Dascălu, comuna Dascălu, județul Ilfov. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 296.431 lei și un profit net de 176.258 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 46982604 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Ilfov #22213CAEN 6920 #6047

Allgemeine Informationen

NameAGC CONTA SUPORT S.R.L.
CUI46982604
Registrierungsnr.J23/6943/2022
Adresse1 MAI, 25, Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov
Haupt-CAEN-Code6920
Registrierungsdatum07/10/2022
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
GHINEA GINA-MARIAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

244.000 RON

vs 296.000 RON

≈ 48.500 €

Profit net (2025)

140.000 RON

vs 176.000 RON

≈ 27.700 €

Capitaluri proprii (2025)

140.000 RON

vs 176.000 RON

≈ 27.800 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
244.462
≈ 48.500 €
139.761
≈ 27.700 €
1
2024
296.431
≈ 59.600 €
176.258
≈ 35.400 €
1
2023
255.567
≈ 51.700 €
163.584
≈ 33.100 €
1
2022
61.883
≈ 12.500 €
50.703
≈ 10.300 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

57,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

1,56

Kapitalumschlag

0,63

Umsatz pro Mitarbeiter

244.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGC CONTA SUPORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46982604. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGC CONTA SUPORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGC CONTA SUPORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea AGC CONTA SUPORT S.R.L., CUI 46982604, nr. Reg. Com. J23/6943/2022, sediu Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGC CONTA SUPORT S.R.L. în 2025?

AGC CONTA SUPORT S.R.L. (CUI 46982604) a avut o marjă de profit net de 57,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).