Zurück zur Suche

NETBEAVER S.R.L.

Aktiv

NETBEAVER S.R.L. este o firmă înființată în anul 2022 cu sediul în satul Dezmir, comuna Apahida, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 6210, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 495.724 lei cu un profit net de 409.723 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 46715712 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #12344CAEN 6210 #2696

Allgemeine Informationen

NameNETBEAVER S.R.L.
CUI46715712
Registrierungsnr.J12/5326/2022
AdresseToamnei, 16F, Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj
Haupt-CAEN-Code6201
Genehmigte CAEN-Codes5821582962016209631163126399
Registrierungsdatum25/08/2022
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
CERNA ANDREIadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

496.000 RON

vs 425.000 RON

≈ 98.400 €

Profit net (2025)

410.000 RON

vs 348.000 RON

≈ 81.300 €

Capitaluri proprii (2025)

410.000 RON

vs 348.000 RON

≈ 81.400 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
495.724
≈ 98.400 €
409.723
≈ 81.300 €
1
2024
424.675
≈ 85.400 €
348.246
≈ 70.000 €
1
2023
330.617
≈ 66.800 €
276.560
≈ 55.900 €
1
2022
4.921
≈ 998 €
3.167
≈ 642 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

82,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

21,05

Kapitalumschlag

1,15

Umsatz pro Mitarbeiter

496.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-01-012026-10-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NETBEAVER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46715712. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NETBEAVER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NETBEAVER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NETBEAVER S.R.L., CUI 46715712, nr. Reg. Com. J12/5326/2022, sediu Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NETBEAVER S.R.L. în 2025?

NETBEAVER S.R.L. (CUI 46715712) a avut o marjă de profit net de 82,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).