Zurück zur Suche

RE ANALYTICS SPARK S.R.L.

Inaktiv

RE ANALYTICS SPARK S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6210 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 550.445 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 46310174 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #12953CAEN 6210 #4256

Allgemeine Informationen

NameRE ANALYTICS SPARK S.R.L.
CUI46310174
Registrierungsnr.J2022002738358
AdresseARMONIEI, 23A, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6210
Registrierungsdatum16/06/2022
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BACIU MARIANadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Inaktiv seit 2026-08-04

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

349.000 RON

vs 550.000 RON

≈ 69.300 €

Profit net (2025)

271.000 RON

vs 418.000 RON

≈ 53.800 €

Capitaluri proprii (2025)

271.000 RON

vs 418.000 RON

≈ 53.800 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
349.226
≈ 69.300 €
271.061
≈ 53.800 €
1
2024
550.445
≈ 111.000 €
417.703
≈ 84.000 €
1
2023
596.195
≈ 121.000 €
458.917
≈ 92.800 €
1
2022
53.469
≈ 10.800 €
34.177
≈ 6930 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

77,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

41,5

Kapitalumschlag

1,26

Umsatz pro Mitarbeiter

349.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2023-08-012026-08-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RE ANALYTICS SPARK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46310174. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RE ANALYTICS SPARK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RE ANALYTICS SPARK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RE ANALYTICS SPARK S.R.L., CUI 46310174, nr. Reg. Com. J2022002738358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RE ANALYTICS SPARK S.R.L. în 2025?

RE ANALYTICS SPARK S.R.L. (CUI 46310174) a avut o marjă de profit net de 77,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).