Zurück zur Suche

SCREENGLOW STUDIO S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

SCREENGLOW STUDIO S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 523.253 lei și un profit net de 406.037 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 44419206 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #10173CAEN 7410 #286

Allgemeine Informationen

NameSCREENGLOW STUDIO S.R.L.
CUI44419206
Registrierungsnr.J2021002342358
AdresseARH. ION MINCU, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code7412
Registrierungsdatum10/06/2021
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
LAZĂR LAURAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

492.000 RON

vs 523.000 RON

≈ 97.600 €

Profit net (2025)

312.000 RON

vs 406.000 RON

≈ 62.000 €

Capitaluri proprii (2025)

312.000 RON

vs 406.000 RON

≈ 62.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
491.786
≈ 97.600 €
312.202
≈ 62.000 €
1
2024
523.253
≈ 105.000 €
406.037
≈ 81.600 €
1
2023
522.237
≈ 106.000 €
371.363
≈ 75.100 €
1
2022
665.451
≈ 135.000 €
540.007
≈ 110.000 €
1
2021
625.752
≈ 127.000 €
555.592
≈ 113.000 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

63,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

1,99

Kapitalumschlag

0,99

Umsatz pro Mitarbeiter

492.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2021-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SCREENGLOW STUDIO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44419206. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SCREENGLOW STUDIO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SCREENGLOW STUDIO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SCREENGLOW STUDIO S.R.L., CUI 44419206, nr. Reg. Com. J2021002342358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SCREENGLOW STUDIO S.R.L. în 2025?

SCREENGLOW STUDIO S.R.L. (CUI 44419206) a avut o marjă de profit net de 63,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).