Zurück zur Suche

SANTER SYSTEM S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

SANTER SYSTEM S.R.L. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 14.055.006 lei și un profit net de 7.357.465 lei cu 5 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 442 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #5523CAEN 6820 #278

Allgemeine Daten

NameSANTER SYSTEM S.R.L.
CUI442
Registrierungsnr.J1991000553401
AdresseMorarilor, 2 ŞI 4, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code6820
Genehmigte CAEN-Codes3600370068116812682070208299
Registrierungsdatum19/02/1991
SteuerbehördeDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

14,1 Mio. RON

vs 13 Mio. RON

≈ 2,79 Mio. €

Profit net (2025)

7,36 Mio. RON

vs 5,88 Mio. RON

≈ 1,46 Mio. €

Capitaluri proprii (2025)

52,9 Mio. RON

vs 45,5 Mio. RON

≈ 10,5 Mio. €

Angajați (2025)

5

2025

14,1 Mio. RON

+8%față de 2024Profit net7,36 Mio. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20125,66 Mio. RONProfit net: 894.000 RON
20134,92 Mio. RONProfit net: 2,76 Mio. RON
20144,72 Mio. RONProfit net: 1,18 Mio. RON
20154,98 Mio. RONProfit net: 1,3 Mio. RON
20166,25 Mio. RONProfit net: 2,49 Mio. RON
20176,8 Mio. RONProfit net: 3,12 Mio. RON
20188,07 Mio. RONProfit net: 3,53 Mio. RON
20199,08 Mio. RONProfit net: 4,21 Mio. RON
20209,29 Mio. RONProfit net: 4,29 Mio. RON
202110,3 Mio. RONProfit net: 6,51 Mio. RON
202212,2 Mio. RONProfit net: 5,38 Mio. RON
202312,9 Mio. RONProfit net: 5,86 Mio. RON
202413 Mio. RONProfit net: 5,88 Mio. RON
202514,1 Mio. RONProfit net: 7,36 Mio. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
14.055.006
≈ 2,79 Mio. €
7.357.465
≈ 1,46 Mio. €
5
2024
12.988.272
≈ 2,61 Mio. €
5.877.620
≈ 1,18 Mio. €
5
2023
12.931.352
≈ 2,61 Mio. €
5.859.089
≈ 1,18 Mio. €
5
2022
12.211.584
≈ 2,48 Mio. €
5.381.983
≈ 1,09 Mio. €
5
2021
10.346.909
≈ 2,1 Mio. €
6.514.110
≈ 1,32 Mio. €
6
2020
9.286.653
≈ 1,92 Mio. €
4.288.806
≈ 887.000 €
6
2019
9.081.237
≈ 1,91 Mio. €
4.214.029
≈ 888.000 €
6
2018
8.067.275
≈ 1,73 Mio. €
3.529.272
≈ 758.000 €
7
2017
6.804.468
≈ 1,49 Mio. €
3.115.125
≈ 682.000 €
7
2016
6.252.447
≈ 1,39 Mio. €
2.489.469
≈ 554.000 €
6
2015
4.984.641
≈ 1,12 Mio. €
1.299.202
≈ 292.000 €
6
2014
4.724.566
≈ 1,06 Mio. €
1.175.005
≈ 264.000 €
7
2013
4.918.891
≈ 1,11 Mio. €
2.755.759
≈ 624.000 €
7
2012
5.663.975
≈ 1,27 Mio. €
894.182
≈ 201.000 €
7

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

52,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

13,9%

Liquiditätsgrad

3,29

Kapitalumschlag

0,25

Umsatz pro Mitarbeiter

2,81 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANTER SYSTEM S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 442. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANTER SYSTEM S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANTER SYSTEM S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SANTER SYSTEM S.R.L., CUI 442, nr. Reg. Com. J1991000553401, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANTER SYSTEM S.R.L. în 2025?

SANTER SYSTEM S.R.L. (CUI 442) a avut o marjă de profit net de 52,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).