Zurück zur Suche

EMBARK SAILING S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

EMBARK SAILING S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în satul Samurcasi, Comuna Crevedia, județul Dâmbovița. Activitatea principală este codul CAEN 8553, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 683.350 lei cu un profit net de 287.646 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 42904123 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Dâmbovița #2897CAEN 8553 #157

Allgemeine Informationen

NameEMBARK SAILING S.R.L.
CUI42904123
Registrierungsnr.J2024000347152
AdresseTraian Lalescu, 249B, Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa
Haupt-CAEN-Code8553
Registrierungsdatum29/02/2024
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
VASILICĂ GABRIELadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

683.000 RON

vs 305.000 RON

≈ 136.000 €

Profit net (2025)

288.000 RON

vs 44.100 RON

≈ 57.100 €

Capitaluri proprii (2025)

288.000 RON

vs 67.200 RON

≈ 57.100 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
683.350
≈ 136.000 €
287.646
≈ 57.100 €
1
2024
305.299
≈ 61.400 €
44.115
≈ 8870 €
1
2023
394.540
≈ 79.800 €
81.174
≈ 16.400 €
1
2022
223.020
≈ 45.200 €
59.664
≈ 12.100 €
1
2021
120.978
≈ 24.600 €
33.350
≈ 6780 €
1
2020
1.462
≈ 302 €
249
≈ 51,5 €
0

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 13. Juli 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

42,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

5,05

Kapitalumschlag

1,92

Umsatz pro Mitarbeiter

683.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2023-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EMBARK SAILING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42904123. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMBARK SAILING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EMBARK SAILING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EMBARK SAILING S.R.L., CUI 42904123, nr. Reg. Com. J2024000347152, sediu Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EMBARK SAILING S.R.L. în 2025?

EMBARK SAILING S.R.L. (CUI 42904123) a avut o marjă de profit net de 42,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).