Zurück zur Suche

RMN MACRO BUILDING S.R.L.

Aktiv

RMN MACRO BUILDING S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 300.000 lei și un profit net de 205.717 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 42684818 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #17410CAEN 7022 #4188

Allgemeine Informationen

NameRMN MACRO BUILDING S.R.L.
CUI42684818
Registrierungsnr.J2020001544350
AdresseVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code7020
Registrierungsdatum25/06/2020
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
NICOARĂ MIHAIadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

212.000 RON

vs 300.000 RON

≈ 42.100 €

Profit net (2025)

130.000 RON

vs 206.000 RON

≈ 25.800 €

Capitaluri proprii (2025)

130.000 RON

vs 206.000 RON

≈ 25.900 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
212.000
≈ 42.100 €
130.210
≈ 25.800 €
1
2024
300.000
≈ 60.300 €
205.717
≈ 41.400 €
1
2023
290.000
≈ 58.600 €
175.171
≈ 35.400 €
2
2022
251.800
≈ 51.100 €
186.582
≈ 37.800 €
2
2021
264.175
≈ 53.700 €
228.565
≈ 46.500 €
2
2020
26.500
≈ 5480 €
8.767
≈ 1810 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

61,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

13,71

Kapitalumschlag

1,51

Umsatz pro Mitarbeiter

212.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RMN MACRO BUILDING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42684818. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RMN MACRO BUILDING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RMN MACRO BUILDING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RMN MACRO BUILDING S.R.L., CUI 42684818, nr. Reg. Com. J2020001544350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RMN MACRO BUILDING S.R.L. în 2025?

RMN MACRO BUILDING S.R.L. (CUI 42684818) a avut o marjă de profit net de 61,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).