Zurück zur Suche

ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. este o societate cu sediul în municipiul Timișoara înființată în anul 2020. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 109.250 lei și un profit net de 79.539 lei în anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 42150305 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #22323CAEN 9329 #2312

Allgemeine Daten

NameANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI42150305
Registrierungsnr.J2020000149350
AdresseAUREL POPOVICI, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code9329
Genehmigte CAEN-Codes5819682074127420743082309329
Registrierungsdatum23.01.2020
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

109.000 RON

≈ 21.700 €

Profit net (2025)

79.500 RON

vs -26.200 RON

≈ 15.800 €

Capitaluri proprii (2025)

-14.600 RON

vs -94.200 RON

≈ -2910 €

Angajați (2025)

—

2025

109.000 RON

Profit net79.500 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020500 RONProfit net: -2910 RON
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -7630 RON
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -28.900 RON
2023200 RONProfit net: -29.500 RON
2024Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -26.200 RON
2025109.000 RONProfit net: 79.500 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
109.250
≈ 21.700 €
79.539
≈ 15.800 €
—
2024
—
-26.205
≈ -5270 €
—
2023
200
≈ 40,4 €
-29.500
≈ -5960 €
—
2022
—
-28.938
≈ -5870 €
—
2021
—
-7.634
≈ -1550 €
—
2020
500
≈ 103 €
-2.907
≈ -601 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

72,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,24

Kapitalumschlag

0,15

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42150305. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L., CUI 42150305, nr. Reg. Com. J2020000149350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. în 2025?

ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. (CUI 42150305) a avut o marjă de profit net de 72,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).