Zurück zur Suche

ALPIN CAVE S.R.L.

Aktiv

ALPIN CAVE S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 126.379 lei și un profit net de 106.769 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 42113994 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #23244CAEN 4321 #6224

Allgemeine Daten

NameALPIN CAVE S.R.L.
CUI42113994
Registrierungsnr.J35/83/2020
AdresseJULES VERNE, 39, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4321
Registrierungsdatum16/01/2020
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
PUŞCAŞ RADUadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

93.300 RON

vs 126.000 RON

≈ 18.500 €

Profit net (2025)

78.800 RON

vs 107.000 RON

≈ 15.600 €

Capitaluri proprii (2025)

84.300 RON

vs 110.000 RON

≈ 16.700 €

Angajați (2025)

—

2025

93.300 RON

-26%față de 2024Profit net78.800 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202068.700 RONProfit net: 61.700 RON
202150.900 RONProfit net: 44.900 RON
202228.600 RONProfit net: 23.600 RON
2023158.000 RONProfit net: 133.000 RON
2024126.000 RONProfit net: 107.000 RON
202593.300 RONProfit net: 78.800 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
93.318
≈ 18.500 €
78.825
≈ 15.600 €
—
2024
126.379
≈ 25.400 €
106.769
≈ 21.500 €
—
2023
157.525
≈ 31.800 €
133.361
≈ 27.000 €
—
2022
28.644
≈ 5810 €
23.603
≈ 4790 €
0
2021
50.870
≈ 10.300 €
44.919
≈ 9130 €
0
2020
68.663
≈ 14.200 €
61.747
≈ 12.800 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

84,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

93,5%

Liquiditätsgrad

19,6

Kapitalumschlag

1,05

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALPIN CAVE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42113994. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALPIN CAVE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALPIN CAVE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ALPIN CAVE S.R.L., CUI 42113994, nr. Reg. Com. J35/83/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALPIN CAVE S.R.L. în 2025?

ALPIN CAVE S.R.L. (CUI 42113994) a avut o marjă de profit net de 84,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).