Zurück zur Suche

NORD DSUMA GROUP S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

NORD DSUMA GROUP S.R.L. este o companie în funcțiune înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 5. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 505.100 lei și un profit net de 169.950 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41829287 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #44781CAEN 8299 #2600

Allgemeine Informationen

NameNORD DSUMA GROUP S.R.L.
CUI41829287
Registrierungsnr.J2019001206274
AdresseIONIŢĂ CEGAN, 2, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code8299
Registrierungsdatum29/10/2019
SteuerbehördeAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

505.000 RON

vs 18.600 RON

≈ 100.000 €

Profit net (2025)

170.000 RON

vs -222.000 RON

≈ 33.700 €

Capitaluri proprii (2025)

193.000 RON

vs 47.500 RON

≈ 38.400 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
505.100
≈ 100.000 €
169.950
≈ 33.700 €
1
2024
18.625
≈ 3740 €
-221.642
≈ -44.600 €
1
2023
298.850
≈ 60.400 €
134.511
≈ 27.200 €
1
2022
297.773
≈ 60.400 €
134.055
≈ 27.200 €
1
2020
299.500
≈ 61.900 €
205.974
≈ 42.600 €
2
2019
293.250
≈ 61.800 €
288.605
≈ 60.800 €
1
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

33,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

87,8%

Liquiditätsgrad

1,7

Kapitalumschlag

1,36

Umsatz pro Mitarbeiter

505.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2025-10-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NORD DSUMA GROUP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41829287. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NORD DSUMA GROUP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NORD DSUMA GROUP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NORD DSUMA GROUP S.R.L., CUI 41829287, nr. Reg. Com. J2019001206274, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NORD DSUMA GROUP S.R.L. în 2025?

NORD DSUMA GROUP S.R.L. (CUI 41829287) a avut o marjă de profit net de 33,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).