Zurück zur Suche

PENTEK DENT S.R.L.

Aktiv

PENTEK DENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.141.496 lei și un profit net de 318.753 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41707786 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #6028CAEN 8623 #1346

Allgemeine Daten

NamePENTEK DENT S.R.L.
CUI41707786
Registrierungsnr.J2019003695357
AdresseIULIU MANIU, 36, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8623
Genehmigte CAEN-Codes86238691
Registrierungsdatum01/10/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
PÉNTEK RALUCAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,14 Mio. RON

vs 853.000 RON

≈ 227.000 €

Profit net (2025)

319.000 RON

vs 244.000 RON

≈ 63.300 €

Capitaluri proprii (2025)

319.000 RON

vs 244.000 RON

≈ 63.300 €

Angajați (2025)

2

2025

1,14 Mio. RON

+34%față de 2024Profit net319.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20204970 RONProfit net: -37.100 RON
2021144.000 RONProfit net: 41.600 RON
2022382.000 RONProfit net: 166.000 RON
2023735.000 RONProfit net: 168.000 RON
2024853.000 RONProfit net: 244.000 RON
20251,14 Mio. RONProfit net: 319.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.141.496
≈ 227.000 €
318.753
≈ 63.300 €
2
2024
853.177
≈ 172.000 €
243.582
≈ 49.000 €
2
2023
734.574
≈ 149.000 €
168.104
≈ 34.000 €
2
2022
381.612
≈ 77.400 €
166.153
≈ 33.700 €
1
2021
143.601
≈ 29.200 €
41.573
≈ 8450 €
1
2020
4.974
≈ 1030 €
-37.090
≈ -7670 €
0
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

27,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

0,41

Kapitalumschlag

1,56

Umsatz pro Mitarbeiter

571.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PENTEK DENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41707786. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PENTEK DENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PENTEK DENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PENTEK DENT S.R.L., CUI 41707786, nr. Reg. Com. J2019003695357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PENTEK DENT S.R.L. în 2025?

PENTEK DENT S.R.L. (CUI 41707786) a avut o marjă de profit net de 27,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).