Zurück zur Suche

CLINICA DE DETAILING S.R.L.

Aktiv

CLINICA DE DETAILING S.R.L. este o societate cu sediul în Municipiul Timișoara înfiinată în anul 2019. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 37.200 lei și un profit net de 21.413 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41606390 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #30742CAEN 4520 #10019

Allgemeine Daten

NameCLINICA DE DETAILING S.R.L.
CUI41606390
Registrierungsnr.J35/3392/2019
AdresseCOZIA, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4520
Genehmigte CAEN-Codes45207711
Registrierungsdatum05/09/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
SÎRBU ALEXANDRUadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8890 RON

vs 37.200 RON

≈ 1760 €

Profit net (2025)

5010 RON

vs 21.400 RON

≈ 994 €

Capitaluri proprii (2025)

5250 RON

vs 21.700 RON

≈ 1040 €

Angajați (2025)

—

2025

8890 RON

-76%față de 2024Profit net5010 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20196150 RONProfit net: 5210 RON
20207500 RONProfit net: 6060 RON
202112.500 RONProfit net: 10.400 RON
202212.500 RONProfit net: 7070 RON
202310.500 RONProfit net: 4020 RON
202437.200 RONProfit net: 21.400 RON
20258890 RONProfit net: 5010 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8.890
≈ 1760 €
5.007
≈ 994 €
—
2024
37.200
≈ 7480 €
21.413
≈ 4300 €
—
2023
10.450
≈ 2110 €
4.021
≈ 813 €
—
2022
12.500
≈ 2530 €
7.066
≈ 1430 €
—
2021
12.500
≈ 2540 €
10.395
≈ 2110 €
—
2020
7.500
≈ 1550 €
6.056
≈ 1250 €
—
2019
6.150
≈ 1300 €
5.210
≈ 1100 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

56,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

95,4%

Liquiditätsgrad

1,53

Kapitalumschlag

0,59

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLINICA DE DETAILING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41606390. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLINICA DE DETAILING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLINICA DE DETAILING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CLINICA DE DETAILING S.R.L., CUI 41606390, nr. Reg. Com. J35/3392/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLINICA DE DETAILING S.R.L. în 2025?

CLINICA DE DETAILING S.R.L. (CUI 41606390) a avut o marjă de profit net de 56,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).