Zurück zur Suche

ARY&LARA LUX S.R.L.

Aktiv

ARY&LARA LUX S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 103.931 lei și un profit net de 11.102 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41587230 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #23264CAEN 8122 #552

Allgemeine Daten

NameARY&LARA LUX S.R.L.
CUI41587230
Registrierungsnr.J35/3343/2019
AdresseTELEGRAFULUI, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8122
Registrierungsdatum02/09/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

93.100 RON

vs 104.000 RON

≈ 18.500 €

Profit net (2025)

11.300 RON

vs 11.100 RON

≈ 2240 €

Capitaluri proprii (2025)

47.600 RON

vs 60.400 RON

≈ 9440 €

Angajați (2025)

1

2025

93.100 RON

-10%față de 2024Profit net11.300 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201914.900 RONProfit net: 9420 RON
202096.000 RONProfit net: 58.500 RON
202165.800 RONProfit net: 33.300 RON
202254.500 RONProfit net: 16.200 RON
202351.000 RONProfit net: -6940 RON
2024104.000 RONProfit net: 11.100 RON
202593.100 RONProfit net: 11.300 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
93.070
≈ 18.500 €
11.283
≈ 2240 €
1
2024
103.931
≈ 20.900 €
11.102
≈ 2230 €
2
2023
50.986
≈ 10.300 €
-6.939
≈ -1400 €
2
2022
54.547
≈ 11.100 €
16.229
≈ 3290 €
3
2021
65.846
≈ 13.400 €
33.321
≈ 6770 €
3
2020
95.959
≈ 19.800 €
58.521
≈ 12.100 €
3
2019
14.864
≈ 3130 €
9.421
≈ 1990 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

12,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

23,7%

Liquiditätsgrad

9,25

Kapitalumschlag

1,75

Umsatz pro Mitarbeiter

93.100 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARY&LARA LUX S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41587230. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARY&LARA LUX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARY&LARA LUX S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ARY&LARA LUX S.R.L., CUI 41587230, nr. Reg. Com. J35/3343/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARY&LARA LUX S.R.L. în 2025?

ARY&LARA LUX S.R.L. (CUI 41587230) a avut o marjă de profit net de 12,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).