Zurück zur Suche

CONSTRUCTII COCHELA S.R.L.

Aktiv

CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 286.776 lei și un profit net de 22.101 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41563729 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #14730CAEN 4333 #848

Allgemeine Daten

NameCONSTRUCTII COCHELA S.R.L.
CUI41563729
Registrierungsnr.J2019003289356
AdresseIULIU PODLIPNY, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4333
Registrierungsdatum27/08/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

287.000 RON

vs 5000 RON

≈ 56.900 €

Profit net (2025)

22.100 RON

vs 2000 RON

≈ 4390 €

Capitaluri proprii (2025)

22.300 RON

vs 28.000 RON

≈ 4430 €

Angajați (2025)

1

2025

287.000 RON

+5636%față de 2024Profit net22.100 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20191840 RONProfit net: 1120 RON
202024.500 RONProfit net: 17.400 RON
20216800 RONProfit net: 6600 RON
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2023760 RONProfit net: 638 RON
20245000 RONProfit net: 2000 RON
2025287.000 RONProfit net: 22.100 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
286.776
≈ 56.900 €
22.101
≈ 4390 €
1
2024
5.000
≈ 1010 €
1.995
≈ 401 €
—
2023
760
≈ 154 €
638
≈ 129 €
—
2022
—
0
≈ 0 €
—
2021
6.800
≈ 1380 €
6.596
≈ 1340 €
—
2020
24.523
≈ 5070 €
17.436
≈ 3600 €
—
2019
1.840
≈ 388 €
1.124
≈ 237 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

7,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

98,9%

Liquiditätsgrad

3,07

Kapitalumschlag

8,99

Umsatz pro Mitarbeiter

287.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41563729. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCTII COCHELA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCTII COCHELA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCTII COCHELA S.R.L., CUI 41563729, nr. Reg. Com. J2019003289356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. în 2025?

CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. (CUI 41563729) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).