Zurück zur Suche

IVASCU SPATII VERZI S.R.L.

Aktiv

IVASCU SPATII VERZI S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 288.294 lei și un profit net de 197.732 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41546612 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #14670CAEN 8130 #729

Allgemeine Informationen

NameIVASCU SPATII VERZI S.R.L.
CUI41546612
Registrierungsnr.J35/3248/2019
AdresseANEMONEI, 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Haupt-CAEN-Code8130
Registrierungsdatum22/08/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

288.000 RON

vs 287.000 RON

≈ 57.200 €

Profit net (2025)

198.000 RON

vs 136.000 RON

≈ 39.200 €

Capitaluri proprii (2025)

198.000 RON

vs 209.000 RON

≈ 39.300 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
288.294
≈ 57.200 €
197.732
≈ 39.200 €
1
2024
286.711
≈ 57.600 €
136.019
≈ 27.300 €
1
2023
74.680
≈ 15.100 €
52.099
≈ 10.500 €
—
2022
51.544
≈ 10.500 €
20.186
≈ 4090 €
1
2021
29.355
≈ 5970 €
-15.424
≈ -3130 €
1
2020
271.915
≈ 56.200 €
226.514
≈ 46.800 €
2
2019
59.730
≈ 12.600 €
52.803
≈ 11.100 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

68,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

2,37

Kapitalumschlag

0,9

Umsatz pro Mitarbeiter

288.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma IVASCU SPATII VERZI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41546612. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IVASCU SPATII VERZI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IVASCU SPATII VERZI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IVASCU SPATII VERZI S.R.L., CUI 41546612, nr. Reg. Com. J35/3248/2019, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IVASCU SPATII VERZI S.R.L. în 2025?

IVASCU SPATII VERZI S.R.L. (CUI 41546612) a avut o marjă de profit net de 68,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).