Zurück zur Suche

YOLO TECHNOLOGY S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

YOLO TECHNOLOGY S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.319.892 lei și un profit net de 91.322 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41540040 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #6084CAEN 4791 #1915

Allgemeine Daten

NameYOLO TECHNOLOGY S.R.L.
CUI41540040
Registrierungsnr.J2019003238350
AdresseVIILOR, 12A, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4791
Registrierungsdatum21/08/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
TAŠIN TIJANAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,13 Mio. RON

vs 1,32 Mio. RON

≈ 224.000 €

Profit net (2025)

87.600 RON

vs 91.300 RON

≈ 17.400 €

Capitaluri proprii (2025)

-37.800 RON

vs -125.000 RON

≈ -7500 €

Angajați (2025)

—

2025

1,13 Mio. RON

-14%față de 2024Profit net87.600 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019518.000 RONProfit net: 45.400 RON
20201,78 Mio. RONProfit net: 99.000 RON
20211,07 Mio. RONProfit net: -159.000 RON
20221,11 Mio. RONProfit net: -213.000 RON
20231,81 Mio. RONProfit net: -108.000 RON
20241,32 Mio. RONProfit net: 91.300 RON
20251,13 Mio. RONProfit net: 87.600 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.129.181
≈ 224.000 €
87.574
≈ 17.400 €
—
2024
1.319.892
≈ 265.000 €
91.322
≈ 18.400 €
1
2023
1.810.810
≈ 366.000 €
-108.097
≈ -21.900 €
1
2022
1.107.824
≈ 225.000 €
-212.882
≈ -43.200 €
1
2021
1.073.387
≈ 218.000 €
-158.501
≈ -32.200 €
1
2020
1.780.570
≈ 368.000 €
98.991
≈ 20.500 €
2
2019
518.116
≈ 109.000 €
45.442
≈ 9580 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

7,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,89

Kapitalumschlag

3,71

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2020-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma YOLO TECHNOLOGY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41540040. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YOLO TECHNOLOGY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YOLO TECHNOLOGY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea YOLO TECHNOLOGY S.R.L., CUI 41540040, nr. Reg. Com. J2019003238350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YOLO TECHNOLOGY S.R.L. în 2025?

YOLO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 41540040) a avut o marjă de profit net de 7,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).