Zurück zur Suche

RISE & SHINE HEARTS S.R.L.

Aktiv

RISE & SHINE HEARTS S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 293.630 lei și un profit net de 11.566 lei cu 3 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41360678 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #14494CAEN 8891 #210

Allgemeine Daten

NameRISE & SHINE HEARTS S.R.L.
CUI41360678
Registrierungsnr.J2019002801355
AdresseAUREL POPOVICI, 21, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8891
Genehmigte CAEN-Codes56228559856185698891
Registrierungsdatum05/07/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

294.000 RON

vs 291.000 RON

≈ 58.300 €

Profit net (2025)

11.600 RON

vs 19.000 RON

≈ 2300 €

Capitaluri proprii (2025)

46.700 RON

vs 35.100 RON

≈ 9270 €

Angajați (2025)

3

2025

294.000 RON

+1%față de 2024Profit net11.600 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20193640 RONProfit net: -16.200 RON
2020130.000 RONProfit net: 75.500 RON
2021243.000 RONProfit net: 42.900 RON
2022295.000 RONProfit net: 19.700 RON
2023290.000 RONProfit net: -18.200 RON
2024291.000 RONProfit net: 19.000 RON
2025294.000 RONProfit net: 11.600 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
293.630
≈ 58.300 €
11.566
≈ 2300 €
3
2024
291.315
≈ 58.600 €
18.957
≈ 3810 €
3
2023
290.400
≈ 58.700 €
-18.161
≈ -3670 €
3
2022
294.623
≈ 59.700 €
19.748
≈ 4000 €
2
2021
242.508
≈ 49.300 €
42.895
≈ 8720 €
2
2020
130.177
≈ 26.900 €
75.475
≈ 15.600 €
2
2019
3.640
≈ 767 €
-16.222
≈ -3420 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

3,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

24,8%

Liquiditätsgrad

4,94

Kapitalumschlag

5,04

Umsatz pro Mitarbeiter

97.900 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RISE & SHINE HEARTS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41360678. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RISE & SHINE HEARTS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RISE & SHINE HEARTS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RISE & SHINE HEARTS S.R.L., CUI 41360678, nr. Reg. Com. J2019002801355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RISE & SHINE HEARTS S.R.L. în 2025?

RISE & SHINE HEARTS S.R.L. (CUI 41360678) a avut o marjă de profit net de 3,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).