Zurück zur Suche

OPTICA BRELIAN S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

OPTICA BRELIAN S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 4.111.804 lei și un profit net de 951.638 lei cu 8 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41344400 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #2293CAEN 4778 #249

Allgemeine Daten

NameOPTICA BRELIAN S.R.L.
CUI41344400
Registrierungsnr.J2019002763352
AdresseVADUL CRIŞULUI, 40, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4778
Registrierungsdatum02/07/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
BRELIAN PETRONELAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,11 Mio. RON

vs 3,52 Mio. RON

≈ 816.000 €

Profit net (2025)

952.000 RON

vs 740.000 RON

≈ 189.000 €

Capitaluri proprii (2025)

952.000 RON

vs 740.000 RON

≈ 189.000 €

Angajați (2025)

8

2025

4,11 Mio. RON

+17%față de 2024Profit net952.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20193960 RONProfit net: 2410 RON
2020Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -489 RON
20211,87 Mio. RONProfit net: 451.000 RON
20222,51 Mio. RONProfit net: 735.000 RON
20233,17 Mio. RONProfit net: 790.000 RON
20243,52 Mio. RONProfit net: 740.000 RON
20254,11 Mio. RONProfit net: 952.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.111.804
≈ 816.000 €
951.638
≈ 189.000 €
8
2024
3.524.764
≈ 709.000 €
739.540
≈ 149.000 €
5
2023
3.170.659
≈ 641.000 €
789.871
≈ 160.000 €
5
2022
2.508.146
≈ 509.000 €
734.863
≈ 149.000 €
5
2021
1.870.613
≈ 380.000 €
450.665
≈ 91.600 €
3
2020
—
-489
≈ -101 €
—
2019
3.960
≈ 835 €
2.413
≈ 509 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

23,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

0,99

Kapitalumschlag

1,88

Umsatz pro Mitarbeiter

514.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2021-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OPTICA BRELIAN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41344400. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OPTICA BRELIAN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OPTICA BRELIAN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea OPTICA BRELIAN S.R.L., CUI 41344400, nr. Reg. Com. J2019002763352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OPTICA BRELIAN S.R.L. în 2025?

OPTICA BRELIAN S.R.L. (CUI 41344400) a avut o marjă de profit net de 23,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).