Zurück zur Suche

PROTOCODERS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

PROTOCODERS S.R.L. este o companie cu sediul în Municipiul Timiș, înființată în anul 2019. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 399.346 lei și un profit net de 278.821 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41182082 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #11648CAEN 6201 #5559

Allgemeine Daten

NamePROTOCODERS S.R.L.
CUI41182082
Registrierungsnr.J35/2297/2019
AdresseAnvers, 16, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6201
Genehmigte CAEN-Codes582158296201620963116312
Registrierungsdatum28/05/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
GLODEANU MIHAIadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

399.000 RON

vs 388.000 RON

≈ 79.300 €

Profit net (2025)

279.000 RON

vs 265.000 RON

≈ 55.300 €

Capitaluri proprii (2025)

279.000 RON

vs 265.000 RON

≈ 55.400 €

Angajați (2025)

1

2025

399.000 RON

+3%față de 2024Profit net279.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20191630 RONProfit net: -1300 RON
2020173.000 RONProfit net: 159.000 RON
202146.900 RONProfit net: 34.600 RON
2022110.000 RONProfit net: 86.900 RON
2023323.000 RONProfit net: 255.000 RON
2024388.000 RONProfit net: 265.000 RON
2025399.000 RONProfit net: 279.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
399.346
≈ 79.300 €
278.821
≈ 55.300 €
1
2024
388.367
≈ 78.100 €
264.684
≈ 53.200 €
1
2023
322.575
≈ 65.200 €
254.811
≈ 51.500 €
1
2022
110.400
≈ 22.400 €
86.870
≈ 17.600 €
0
2021
46.852
≈ 9520 €
34.560
≈ 7020 €
0
2020
172.968
≈ 35.800 €
159.354
≈ 32.900 €
0
2019
1.625
≈ 342 €
-1.303
≈ -275 €
0

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

69,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

2,86

Kapitalumschlag

1

Umsatz pro Mitarbeiter

399.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROTOCODERS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41182082. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROTOCODERS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROTOCODERS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROTOCODERS S.R.L., CUI 41182082, nr. Reg. Com. J35/2297/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROTOCODERS S.R.L. în 2025?

PROTOCODERS S.R.L. (CUI 41182082) a avut o marjă de profit net de 69,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).