Zurück zur Suche

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 524.392 lei și un profit net de 142.275 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41061692 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #9738CAEN 3312 #441

Allgemeine Daten

NameANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.
CUI41061692
Registrierungsnr.J2019002010357
AdresseSFÂNTUL NICOLAE, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code3312
Registrierungsdatum03/05/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

524.000 RON

vs 288.000 RON

≈ 104.000 €

Profit net (2025)

142.000 RON

vs 78.800 RON

≈ 28.200 €

Capitaluri proprii (2025)

143.000 RON

vs 417.000 RON

≈ 28.300 €

Angajați (2025)

1

2025

524.000 RON

+82%față de 2024Profit net142.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201946.500 RONProfit net: 13.100 RON
2020163.000 RONProfit net: 47.800 RON
2021221.000 RONProfit net: 74.300 RON
2022409.000 RONProfit net: 156.000 RON
2023520.000 RONProfit net: 204.000 RON
2024288.000 RONProfit net: 78.800 RON
2025524.000 RONProfit net: 142.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
524.392
≈ 104.000 €
142.275
≈ 28.200 €
1
2024
287.507
≈ 57.800 €
78.838
≈ 15.800 €
—
2023
519.732
≈ 105.000 €
203.842
≈ 41.200 €
—
2022
408.918
≈ 82.900 €
155.935
≈ 31.600 €
—
2021
221.356
≈ 45.000 €
74.262
≈ 15.100 €
—
2020
162.908
≈ 33.700 €
47.762
≈ 9870 €
—
2019
46.523
≈ 9800 €
13.058
≈ 2750 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

27,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

0,8

Kapitalumschlag

1,26

Umsatz pro Mitarbeiter

524.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2019-08-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41061692. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L., CUI 41061692, nr. Reg. Com. J2019002010357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41061692) a avut o marjă de profit net de 27,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).