Zurück zur Suche

VICA CLEAN LUX S.R.L.

Aktiv

VICA CLEAN LUX S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Cifra de afaceri în anul 2024 a fost de 31.070 lei, iar profitul net a fost de 12.651 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 41060808 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #28348CAEN 8121 #3179

Allgemeine Daten

NameVICA CLEAN LUX S.R.L.
CUI41060808
Registrierungsnr.J35/2003/2019
AdresseMARTIR MARIUS NEMŢOC, 6, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8121
Registrierungsdatum03/05/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
VACARAŞU VICTORIAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

28.300 RON

vs 31.100 RON

≈ 5620 €

Profit net (2025)

11.900 RON

vs 12.700 RON

≈ 2370 €

Capitaluri proprii (2025)

91.300 RON

vs 79.400 RON

≈ 18.100 €

Angajați (2025)

—

2025

28.300 RON

-9%față de 2024Profit net11.900 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201931.800 RONProfit net: 26.700 RON
202034.000 RONProfit net: 21.200 RON
202129.400 RONProfit net: 28.500 RON
202228.200 RONProfit net: 22.100 RON
202327.300 RONProfit net: 12.100 RON
202431.100 RONProfit net: 12.700 RON
202528.300 RONProfit net: 11.900 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
28.320
≈ 5620 €
11.918
≈ 2370 €
—
2024
31.070
≈ 6250 €
12.651
≈ 2540 €
—
2023
27.290
≈ 5520 €
12.064
≈ 2440 €
—
2022
28.220
≈ 5720 €
22.084
≈ 4480 €
—
2021
29.420
≈ 5980 €
28.534
≈ 5800 €
—
2020
33.970
≈ 7020 €
21.211
≈ 4390 €
—
2019
31.805
≈ 6700 €
26.668
≈ 5620 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

42,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

13%

Liquiditätsgrad

2,91

Kapitalumschlag

0,2

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VICA CLEAN LUX S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41060808. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VICA CLEAN LUX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VICA CLEAN LUX S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VICA CLEAN LUX S.R.L., CUI 41060808, nr. Reg. Com. J35/2003/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VICA CLEAN LUX S.R.L. în 2025?

VICA CLEAN LUX S.R.L. (CUI 41060808) a avut o marjă de profit net de 42,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).