Zurück zur Suche

OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L.

Aktiv

OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 127.480 lei și profitul net este de 20.087 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 40990322 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #21316CAEN 4120 #16928

Allgemeine Daten

NameOVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L.
CUI40990322
Registrierungsnr.J2019001842359
AdresseBEGA CANAL, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4100
Registrierungsdatum16/04/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

127.000 RON

vs 100.000 RON

≈ 25.300 €

Profit net (2025)

20.100 RON

vs -132.000 RON

≈ 3990 €

Capitaluri proprii (2025)

-75.700 RON

vs -95.800 RON

≈ -15.000 €

Angajați (2025)

1

2025

127.000 RON

+27%față de 2024Profit net20.100 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019107.000 RONProfit net: 33.800 RON
2020212.000 RONProfit net: 529 RON
2021257.000 RONProfit net: 45.900 RON
2022198.000 RONProfit net: 54.700 RON
2023203.000 RONProfit net: 36.600 RON
2024100.000 RONProfit net: -132.000 RON
2025127.000 RONProfit net: 20.100 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
127.480
≈ 25.300 €
20.087
≈ 3990 €
1
2024
100.237
≈ 20.100 €
-132.392
≈ -26.600 €
2
2023
203.305
≈ 41.100 €
36.567
≈ 7390 €
2
2022
197.860
≈ 40.100 €
54.653
≈ 11.100 €
3
2021
256.519
≈ 52.100 €
45.924
≈ 9330 €
4
2020
211.624
≈ 43.800 €
529
≈ 109 €
4
2019
107.445
≈ 22.600 €
33.797
≈ 7120 €
3

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 9. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

15,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,38

Kapitalumschlag

2,86

Umsatz pro Mitarbeiter

127.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40990322. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L., CUI 40990322, nr. Reg. Com. J2019001842359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

OVI ACCENT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40990322) a avut o marjă de profit net de 15,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).