Zurück zur Suche

PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.

Aktiv

PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 271.500 lei și profitul net a fost de 212.884 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 40934730 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #21813CAEN 7020 #3372

Allgemeine Daten

NamePROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.
CUI40934730
Registrierungsnr.J2019001695355
AdresseREVOLUŢIEI 1989, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code7020
Genehmigte CAEN-Codes702274308219
Registrierungsdatum08/04/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
FERCEA GHIORGHIŢAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

119.000 RON

vs 272.000 RON

≈ 23.500 €

Profit net (2025)

77.200 RON

vs 213.000 RON

≈ 15.300 €

Capitaluri proprii (2025)

78.500 RON

vs 214.000 RON

≈ 15.600 €

Angajați (2025)

1

2025

119.000 RON

-56%față de 2024Profit net77.200 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201947.100 RONProfit net: 38.100 RON
2020122.000 RONProfit net: 71.200 RON
2021179.000 RONProfit net: 157.000 RON
2022238.000 RONProfit net: 229.000 RON
2023297.000 RONProfit net: 239.000 RON
2024272.000 RONProfit net: 213.000 RON
2025119.000 RONProfit net: 77.200 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
118.650
≈ 23.500 €
77.157
≈ 15.300 €
1
2024
271.500
≈ 54.600 €
212.884
≈ 42.800 €
—
2023
297.185
≈ 60.100 €
238.990
≈ 48.300 €
—
2022
237.534
≈ 48.200 €
228.894
≈ 46.400 €
—
2021
179.420
≈ 36.500 €
157.251
≈ 32.000 €
—
2020
121.755
≈ 25.200 €
71.151
≈ 14.700 €
2
2019
47.118
≈ 9930 €
38.078
≈ 8020 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

65%

Eigenkapitalrendite (ROE)

98,3%

Liquiditätsgrad

1,72

Kapitalumschlag

0,32

Umsatz pro Mitarbeiter

119.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40934730. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L., CUI 40934730, nr. Reg. Com. J2019001695355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. în 2025?

PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. (CUI 40934730) a avut o marjă de profit net de 65% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).