Zurück zur Suche

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.

Aktiv

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 287.678 lei și un profit net de 17.502 lei cu 3 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 40671722 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #14695CAEN 9622 #181

Allgemeine Daten

NameSPA NAILS EVOLUTION S.R.L.
CUI40671722
Registrierungsnr.J2019001074356
AdresseDÎMBOVIŢA, 92/88, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code9622
Registrierungsdatum20/02/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
PĂTLĂGESCU RAMONAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

288.000 RON

vs 278.000 RON

≈ 57.100 €

Profit net (2025)

17.500 RON

vs 15.600 RON

≈ 3470 €

Capitaluri proprii (2025)

-104.000 RON

vs -121.000 RON

≈ -20.600 €

Angajați (2025)

3

2025

288.000 RON

+3%față de 2024Profit net17.500 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019144.000 RONProfit net: -3810 RON
2020157.000 RONProfit net: -76.900 RON
2021300.000 RONProfit net: 2580 RON
2022299.000 RONProfit net: -34.600 RON
2023282.000 RONProfit net: -24.200 RON
2024278.000 RONProfit net: 15.600 RON
2025288.000 RONProfit net: 17.500 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
287.678
≈ 57.100 €
17.502
≈ 3470 €
3
2024
278.259
≈ 55.900 €
15.646
≈ 3150 €
2
2023
281.758
≈ 57.000 €
-24.213
≈ -4890 €
2
2022
299.463
≈ 60.700 €
-34.568
≈ -7010 €
4
2021
299.665
≈ 60.900 €
2.578
≈ 524 €
4
2020
156.779
≈ 32.400 €
-76.924
≈ -15.900 €
4
2019
144.148
≈ 30.400 €
-3.808
≈ -802 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

6,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,14

Kapitalumschlag

2,89

Umsatz pro Mitarbeiter

95.900 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40671722. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SPA NAILS EVOLUTION S.R.L., CUI 40671722, nr. Reg. Com. J2019001074356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. în 2025?

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. (CUI 40671722) a avut o marjă de profit net de 6,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).