Zurück zur Suche

CA-TM CONSTRUCT S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

CA-TM CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 4.667.868 lei și profitul net de 1.202.540 lei cu 3 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 40632502 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #2045CAEN 4100 #1324

Allgemeine Daten

NameCA-TM CONSTRUCT S.R.L.
CUI40632502
Registrierungsnr.J2019000972352
AdresseORIZONT, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4100
Registrierungsdatum13/02/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
BEJENARU IOANAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,67 Mio. RON

vs 311.000 RON

≈ 926.000 €

Profit net (2025)

1,2 Mio. RON

vs 32.600 RON

≈ 239.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,24 Mio. RON

vs 1,59 Mio. RON

≈ 246.000 €

Angajați (2025)

3

2025

4,67 Mio. RON

+1399%față de 2024Profit net1,2 Mio. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019604.000 RONProfit net: 84.500 RON
2020778.000 RONProfit net: 237.000 RON
2021666.000 RONProfit net: 258.000 RON
20221,52 Mio. RONProfit net: 1,17 Mio. RON
2023679.000 RONProfit net: 321.000 RON
2024311.000 RONProfit net: 32.600 RON
20254,67 Mio. RONProfit net: 1,2 Mio. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.667.868
≈ 926.000 €
1.202.540
≈ 239.000 €
3
2024
311.414
≈ 62.600 €
32.629
≈ 6560 €
3
2023
678.736
≈ 137.000 €
320.639
≈ 64.800 €
3
2022
1.517.001
≈ 308.000 €
1.173.231
≈ 238.000 €
3
2021
666.039
≈ 135.000 €
257.926
≈ 52.400 €
2
2020
778.093
≈ 161.000 €
237.438
≈ 49.100 €
3
2019
604.172
≈ 127.000 €
84.490
≈ 17.800 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

25,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

97%

Liquiditätsgrad

1,16

Kapitalumschlag

1,36

Umsatz pro Mitarbeiter

1,56 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2019-05-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CA-TM CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40632502. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CA-TM CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CA-TM CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CA-TM CONSTRUCT S.R.L., CUI 40632502, nr. Reg. Com. J2019000972352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CA-TM CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

CA-TM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40632502) a avut o marjă de profit net de 25,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).