Zurück zur Suche

DAVERAS STYLE S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

DAVERAS STYLE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are cifra de afaceri de 259.858 lei și un profit net de 28.768 lei pentru anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 40347620 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #15613CAEN 1392 #390

Allgemeine Daten

NameDAVERAS STYLE S.R.L.
CUI40347620
Registrierungsnr.J35/4691/2018
AdresseVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code1392
Registrierungsdatum21/12/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
SANDU RADUadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

260.000 RON

vs 247.000 RON

≈ 51.600 €

Profit net (2025)

28.800 RON

vs 10.200 RON

≈ 5710 €

Capitaluri proprii (2025)

226.000 RON

vs 197.000 RON

≈ 44.800 €

Angajați (2025)

1

2025

260.000 RON

+5%față de 2024Profit net28.800 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201947.600 RONProfit net: 13.900 RON
2020526.000 RONProfit net: 87.700 RON
2021568.000 RONProfit net: 49.500 RON
2022275.000 RONProfit net: 29.900 RON
2023213.000 RONProfit net: 5670 RON
2024247.000 RONProfit net: 10.200 RON
2025260.000 RONProfit net: 28.800 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
259.858
≈ 51.600 €
28.768
≈ 5710 €
1
2024
247.092
≈ 49.700 €
10.204
≈ 2050 €
1
2023
212.665
≈ 43.000 €
5.674
≈ 1150 €
1
2022
275.263
≈ 55.800 €
29.850
≈ 6050 €
1
2021
568.177
≈ 115.000 €
49.497
≈ 10.100 €
1
2020
525.670
≈ 109.000 €
87.651
≈ 18.100 €
2
2019
47.582
≈ 10.000 €
13.873
≈ 2920 €
2
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 9. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

11,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

12,7%

Liquiditätsgrad

1,85

Kapitalumschlag

0,74

Umsatz pro Mitarbeiter

260.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2020-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DAVERAS STYLE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40347620. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DAVERAS STYLE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DAVERAS STYLE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DAVERAS STYLE S.R.L., CUI 40347620, nr. Reg. Com. J35/4691/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DAVERAS STYLE S.R.L. în 2025?

DAVERAS STYLE S.R.L. (CUI 40347620) a avut o marjă de profit net de 11,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).