J & L CLEAN PLUS S.R.L.
J & L CLEAN PLUS S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are cifra de afaceri de 198.096 lei și un profit net de 32.307 lei pentru anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten
CUI: 40228793 · Finanzielle Gesundheit
Platzierung 2025: Timiș #17950CAEN 8121 #1889
Allgemeine Daten
Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!
Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.
Kostenlos beim Beanspruchen
Geschäftsführer und Vertreter
Quelle: ONRCMwSt.
Nicht MwSt.-pflichtig
ONRC-Status
Funcțiune
Status
Aktiver Steuerpflichtiger
Aufgeteilte MwSt.
Wendet keine aufgeteilte MwSt. an
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
198.000 RON
≈ 39.300 €
Profit net (2025)
32.300 RON
≈ 6410 €
Capitaluri proprii (2025)
259.000 RON
≈ 51.400 €
Angajați (2025)
2025
198.000 RON
| 2018 | 2390 RON | Profit net: 2280 RON |
|---|---|---|
| 2019 | 79.000 RON | Profit net: 21.700 RON |
| 2020 | 230.000 RON | Profit net: 158.000 RON |
| 2021 | 238.000 RON | Profit net: 69.200 RON |
| 2022 | 107.000 RON | Profit net: 493 RON |
| 2023 | 159.000 RON | Profit net: 44.600 RON |
| 2024 | 137.000 RON | Profit net: -9290 RON |
| 2025 | 198.000 RON | Profit net: 32.300 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 198.096 ≈ 39.300 € | 32.307 ≈ 6410 € | 2 |
| 2024 | 136.886 ≈ 27.500 € | -9.291 ≈ -1870 € | 2 |
| 2023 | 158.613 ≈ 32.100 € | 44.588 ≈ 9010 € | 1 |
| 2022 | 107.225 ≈ 21.700 € | 493 ≈ 100 € | 1 |
| 2021 | 237.933 ≈ 48.400 € | 69.150 ≈ 14.100 € | 1 |
| 2020 | 229.907 ≈ 47.500 € | 157.535 ≈ 32.600 € | 2 |
| 2019 | 79.027 ≈ 16.700 € | 21.702 ≈ 4570 € | 2 |
| 2018 | 2.391 ≈ 514 € | 2.278 ≈ 490 € | 0 |
Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Finanzkennzahlen 2025
Nettogewinnmarge
16,3%
Eigenkapitalrendite (ROE)
12,5%
Liquiditätsgrad
2,87
Kapitalumschlag
0,5
Umsatz pro Mitarbeiter
99.000 RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Gleiche Adresse
Unternehmen mit gemeinsamen Geschäftsführern
- ARENA SPORT METANOIA S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
- FLORA UNU S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
- NEW RPC 321 SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
- REAL PARTNER SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
- RPC ADMIN S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
- RPC - AG S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
- RPC -ASSETS MANAGEMENT S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
- RPC TOPOCAD S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: JIVAN FLORIN-IOSIF
Întrebări frecvente
Cum verific firma J & L CLEAN PLUS S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 40228793. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru J & L CLEAN PLUS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru J & L CLEAN PLUS S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea J & L CLEAN PLUS S.R.L., CUI 40228793, nr. Reg. Com. J2018004270356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are J & L CLEAN PLUS S.R.L. în 2025?
J & L CLEAN PLUS S.R.L. (CUI 40228793) a avut o marjă de profit net de 16,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).