Zurück zur Suche

MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în satul Dudu, comuna Chiajna, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.759.096 lei și un profit net de 638.505 lei cu 10 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 40088223 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Ilfov #6663CAEN 4120 #3821

Allgemeine Informationen

NameMARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.
CUI40088223
Registrierungsnr.J2020001558232
AdresseRezervelor, 56, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
Haupt-CAEN-Code4120
Registrierungsdatum27/04/2020
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,76 Mio. RON

vs 992.000 RON

≈ 349.000 €

Profit net (2025)

639.000 RON

vs 292.000 RON

≈ 127.000 €

Capitaluri proprii (2025)

639.000 RON

vs 292.000 RON

≈ 127.000 €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.759.096
≈ 349.000 €
638.505
≈ 127.000 €
10
2024
991.881
≈ 199.000 €
291.945
≈ 58.700 €
9
2023
676.087
≈ 137.000 €
128.553
≈ 26.000 €
7
2022
1.780.355
≈ 361.000 €
926.853
≈ 188.000 €
12
2021
509.768
≈ 104.000 €
1.116
≈ 227 €
10
2020
1.090.095
≈ 225.000 €
626.812
≈ 130.000 €
11

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 15. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

36,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

0,77

Kapitalumschlag

1,19

Umsatz pro Mitarbeiter

176.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2020-06-16—
2019-07-012020-03-20Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40088223. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L., CUI 40088223, nr. Reg. Com. J2020001558232, sediu Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. în 2025?

MARCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. (CUI 40088223) a avut o marjă de profit net de 36,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).