Zurück zur Suche

SALEMSI CENTRE S.R.L.

Aktiv

SALEMSI CENTRE S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 360.679 lei și un profit net de 216.213 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 40062509 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #12689CAEN 4772 #315

Allgemeine Daten

NameSALEMSI CENTRE S.R.L.
CUI40062509
Registrierungsnr.J2018003696357
AdresseDIVIZIA 9 CAVALERIE, 68, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code4772
Registrierungsdatum26/10/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

361.000 RON

vs 299.000 RON

≈ 71.600 €

Profit net (2025)

216.000 RON

vs -50.200 RON

≈ 42.900 €

Capitaluri proprii (2025)

162.000 RON

vs -54.600 RON

≈ 32.100 €

Angajați (2025)

1

2025

361.000 RON

+21%față de 2024Profit net216.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1230 RON
2019300.000 RONProfit net: 2530 RON
2020277.000 RONProfit net: 41.100 RON
2021287.000 RONProfit net: 44.000 RON
2022280.000 RONProfit net: 19.000 RON
2023296.000 RONProfit net: -4620 RON
2024299.000 RONProfit net: -50.200 RON
2025361.000 RONProfit net: 216.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
360.679
≈ 71.600 €
216.213
≈ 42.900 €
1
2024
298.534
≈ 60.000 €
-50.246
≈ -10.100 €
2
2023
296.309
≈ 59.900 €
-4.619
≈ -934 €
1
2022
279.654
≈ 56.700 €
18.954
≈ 3840 €
1
2021
287.002
≈ 58.300 €
43.969
≈ 8940 €
1
2020
277.464
≈ 57.400 €
41.121
≈ 8500 €
1
2019
299.881
≈ 63.200 €
2.526
≈ 532 €
2
2018
—
-1.225
≈ -263 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

59,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

133,7%

Liquiditätsgrad

1,46

Kapitalumschlag

1,06

Umsatz pro Mitarbeiter

361.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALEMSI CENTRE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40062509. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALEMSI CENTRE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALEMSI CENTRE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALEMSI CENTRE S.R.L., CUI 40062509, nr. Reg. Com. J2018003696357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALEMSI CENTRE S.R.L. în 2025?

SALEMSI CENTRE S.R.L. (CUI 40062509) a avut o marjă de profit net de 59,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).