Zurück zur Suche

LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în satul Berzovia, județul Caraș-Severin. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 463.691 lei și un profit net de 365.996 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 39839300 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Caraș-Severin #1575CAEN 7112 #4401

Allgemeine Informationen

NameLUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.
CUI39839300
Registrierungsnr.J2018000522116
AdresseBERZOVIA, 122A, Sat Berzovia, Comuna Berzovia, Caraş-Severin
Haupt-CAEN-Code7112
Registrierungsdatum06/09/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
LUCA DATESadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

497.000 RON

vs 464.000 RON

≈ 98.600 €

Profit net (2025)

318.000 RON

vs 366.000 RON

≈ 63.100 €

Capitaluri proprii (2025)

318.000 RON

vs 366.000 RON

≈ 63.200 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
496.930
≈ 98.600 €
317.948
≈ 63.100 €
1
2024
463.691
≈ 93.200 €
365.996
≈ 73.600 €
1
2023
323.037
≈ 65.300 €
240.261
≈ 48.600 €
1
2022
250.040
≈ 50.700 €
176.355
≈ 35.800 €
1
2021
49.974
≈ 10.200 €
38.521
≈ 7830 €
1
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 30. Juli 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

64%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

16,68

Kapitalumschlag

1,47

Umsatz pro Mitarbeiter

497.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39839300. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L., CUI 39839300, nr. Reg. Com. J2018000522116, sediu Sat Berzovia, Comuna Berzovia, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L. în 2025?

LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L. (CUI 39839300) a avut o marjă de profit net de 64% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).